Sohbete Giriş Anlatım

Merhaba arkadaşlar sesli sohbet ve sesli chat sitemize ilk defa giriş yapacak olan arkadaşlarımızın daha kolay sohbet odalarımıza giriş yapabilmeleri için hazırlamış oldugumuz giriş sayfamızda resimleri takip ederek sohbet sitemize üye olmadan misafir girişinden asıl giriş yapacağınızı buradan sizlere anlatmak istedim.

Sohbete giriş için sırayla yapılması gerekenler.

1: Sorunsuz bir giriş için ilk önce İnternet Explorer kullanmalıyız.

2: Daha sonra giriş sayfamızın alt kısımdaki resme bakarsanız sohbete bağlan kısmına tıklıyoruz.
3: Ekrana Ayrı bir pencerede sohbete giriş sayfamız açılacakdır. Buraya Rumuz Nick Yazarak Giriş Diyoruz.4: Sohbete giriş yapabileniz için 1 defalık speakychat activex Yüklemesini yapınız . Genelde ilk giriş yapan arkadaşlarımız burada zorluk çekmektedirler bu sebeble bu sayfamıza özellikle iyi bakınız.
Not: Bazi arkadaşlarımızın aklında soru işareti kalıyor yüklersem zararlımıdır diye . Arkadaşlar skypechat activex bir javadır ve asla zararı yoktur. Bu işlemleri yaptıktan sonra sohbet odalarımıza direk giriş yapabilecek ve 100 sohbet odamız içerisinde bulunan bay ve bayan arkadaşlarımız ile online olarak yazılı, sesli ve görüntülü olarak sohbet yapabileceksiniz. Sohbet sitemize giriş yapamayan arkadaşlarımız lütfen arasın:  buradan ulasın  firtina_eniyisesli@hotmail.com